Karučiai

AJ Produktai parduodami karučiai pasižymi aukšta kokybe bei tvirtumu. Mes užtikriname, kad karučiai funkcionuos puikiai netgi esant maksimalios konstrukcijos apkrovoms. Visiems parduodamiems karučiams suteikiama 3 metų garantija! Siūlome įsigyti skirtingos maksimalios apkrovos karučių modelius. Skiriasi ir karučių rankenos, talpa, funkcionalumas bei kosntrukcijos padengimas. Susipažinkite su karaučių modelių specifikacijomis – išsirinkite tokį produktą, kuris idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius.

Karučio tūris

Priklausomai nuo modelio, karučių indo tūris yra nuo 90 iki 260 litrų. Unikalios konstrukcijos dėka, karutį valdantis žmogus jaučia tik 15-20% karutyje sukrauto svorio. Didieji karučiai yra pritaikyti didelio svorio ir didelio kiekio krovinių pervežimui. Šių karučių vidinis tūris siekia 210-260 litrų.

Karučių ratukai ir rankenos

Tik didžiausiame karučio modelyje yra sumontuoti du ratukai, tai padidina maksimalią karučio apkrovą. Visi kiti karučių modeliai yra su vienu ratuku. Konstrukcijoje sumontuoti du ratukai, ne tik padidina leistiną maksimalią apkrovą, bet užtikrina optimalų karučio stabilumą ir sukuria maksimaliai ergonomišką darbo padėtį. Ypatingai atsparios konstukcijos karučiuose sumontuoti pripučiami ratukai, kurie užtikriną optimalų karučio valdymą. Ratukai – ypatingai tvirti ir patvarūs. Didysis karutis ir kai kurie standartiniai karučiai aprūpinti medinėmis rankenomis – jos patogios ir nesušala dirbant šaltame ore.

Karučių konstrukcija

Didžiojo karučio ir standartinių karučių konstrukcija pagaminta iš ypatingai tvirto lakštinio plieno. Karučių konstrukcija yra dažyta milteliniu būdu, taip sukuriamas patvarus, tvirtas, nesibražantis ir nuo korozijos apsaugotas paviršius. Karučių indai – galvanizuoti ir apsaugoti nuo pažeidimų, korozijos ir blogo oro. Didžiojo karučio indas pagamintas iš labai patvaraus, storo ir ypatingai tvirto plastiko. Be to, plastikas nerūdija. Be karučių, pas mus galima įsigyti išsiverčiančius konteinerius, sandėlio paspirtukus, vežimėlius dėžėms ir kitus patogaus transportavimo produktus. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Transportavimo vežimėliaiRamposVežimėliai su platforma