Vežimėliai dėžėms

Airshoppen sandėlio projektas

Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį.

Skaityti daugiau

Vežimėliai dėžėms

Dirbtuvės, sandėliai, gamybos zonos – darbo erdvės, kuriose dažnai patiriamos traumos. Sunkių daiktų kėlimas – viena dažniausių šių traumų priežasčių. AJ Produktai siūlo įsigyti pervežimo bei perkėlimo įrankius ir įrangą, kurie leidžia sukurti saugesnes darbo aplinkas ir apsaugoti darbuotojus nuo sužeidimų. Didelis ergonomiškas darbo vietas padedančių sukurti produktų asortimentas ne tik apsaugos darbuotojus, bet ir padidins darbo produktyvumą. Žemiau pateiktame tekste aprašome kelis skirtingus produktus.

Faneros konstrukcijos vežimėlis dėžėms

Faneros konstrukcijos vežimėlis yra skirtas dėžių ir kitų plokščio dugno daiktų transportavimui. Vežimėlio krovinio platformoje yra išpjauta anga – rankena, kuri leidžia lengvą vežimėlio konstrukciją patogiai pernešti į reikiamą vietą. Vežimėlio platforma pagaminta iš beržo faneros. Galima rinktis modelį su nuo transportuojamų daiktų slidinėjimo apsaugančiu sluoksniu. Makismali šio vežimėlio apkrova – 400 kg., tai leidžia pervežti didelio svorio daiktus. Guminių ratukų dėka, vežimėlis rieda tyliai bei tolygiai. Esant poreikiui, galima įsigyti ir pigesnį vežimėlio dėžėms modelį, kurio maksimali apkrova – 240 kg. Šie vežimėliai leidžia išvengti sunkių daiktų kėlimo, daiktus galima greitai ir patogiai pervežti uždėjus ant vežimėlio platformos. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant Jūs dominančio produkto nuotraukos.

Plastikinis vežimėlis dėžėms

Dauguma mūsų parduodamų plastikinių vežimėlių dėžėms yra pagaminti iš tvirto ABS plastiko. Šių vežimėlių platformos – atviros. Maksimali plastikinių vežimėlių dėžėms apkrova 150 kg - 250 kg. Plastikiniai vežimėliai yra higieniški ir lengvai valomi. Galima rinktis tarpusavyje sujungiamus Silentmaster ® vežimėlius. Šiuos vežimėlius galima sujungti iš visų konstrukcijos pusių ir taip, vienu kartu, pergabenti didesnį kiekį daiktų. Maksimali šių vežimėlių apkrova yra 150 kg. Nenaudojami vežimėliai gali būti sudėti vienas ant kito, taip yra sutaupoma daug vietos. Parduodame ir vežimėlius su ilga rankena – ji palengvina vežimėlio valdymą ir panaikina būtinybę lenktis. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Metalinis vežimėlis dėžėms

AJ Produktai vežimėlių asortimente yra didelis galvanizuotos ir cinkuotos konstrukcijos vežimėlių dėžėms pasirinkimas. Šie vežimėliai palengvina dėžių ir kitų daiktų transportavimo bei sandėliavimo procesus. Maksimali metalinių vežimėlių dėžėms apkrova yra 300 kg. (priklausomai nuo modelio). Šie didelės maksimalios apkrovos metaliniai vežimėliai yra labai naudingi dirbtuvių ir pramonės erdvių priedai. Galima įsigyti ir 300 kg. maksimalios apkrovos aliuminoo konstrukcijos vežimėlius dėžėms. Siūlome ir atskirus, kampinius modulius su ratukais, kurie leidžia pervežti bet kokį krovinį nežiūrint į jo išmatavimus bei formą. Ratukų moduliai tvirtinami prie krovino kampų.

Vežimėlių sandėliavimo vežimėlis ir rankenos

Galvanizuotos konstrukcijos vežimėlis yra skirtas nenaudojamų vežimėlių dėžėms sandėliavimui bei transportavimui. Vežimėlyje telpa iki 10 plastikinių vežimėlių, kurių išmatavimai 600x400 mm. Galima įsigyti kai kuriems vežimėlių modeliams skirtas valdymo rankenas. Be aukščiau išvardintų produktų, mes siūlome įsigyti pakrovimo trapus, ratukus, platforminius vežimėlius ir kitą transportavimui skirtą įrangą.