Ratukai

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Ratukai

Krovinių transportavimas sandėliuose, pramonės erdvėse ir gamyklose – kasdienio darbo proceso dalis. Krovinių transportavimui naudojamos skirtingos priemonės – vežimėliai dėžėms, vežimėliai su platforma, vežimėliai ilgiems kroviniams ir t.t. Mobilumas tampa įmanomas tvirtų, patvarių ir patikimų ratukų dėka. AJ Produktai asortimente yra didelis ratukų pasirinkimas. Pas mus Jūs tikrai rasite Jūsų turimai įrangai bei darbo erdvei tinkančius, individualius poreikius atitinkančius ratukus. Naršykite produktų kategorijas – raskite tai, ko reikia Jums.

Pripučiami ratukai

Pasidomėkite mūsų siūlomais pripučiamais guoliniais ratukais, kurie užtikrina švelnų ir tolygų riedėjimą. Siekiant dar šlenesnio valdymo ir riedėjimo, ratukus galima papildomai sutepti. Šiuos ratukus gaminame su plačiais ir minkštais protektoriais. Platus protektoriaus paviršius apsaugo grindų dangą. Minkštos ir puikiai amortizuojančios padangos leidžia nesunkiai įveikti nelygumus ir kliūtis. Pripučiami ratukai yra siūlomi dviejų tipų: fiksuotos padėties bei individualiai judantys. Be to, ratukai yra skirtingo dydžio ir pasižymi skirtinga maksimalia apkrova. Norėdami sužinoti specifikacijas – spustelkite ant produktų nuotraukų.

Poliuretano ratukai

Mūsų parduodami poliuretano ratukai yra pritaikyti didelio svorio krovinių transportavimui. Naudokite šiuos ratukus pramonės erdvėse, ant sunkiems kroviniams skirtų vežimų bei platforminių vežimėlių. Ratukų protektorius pagamintas iš poliuretano, kuris pasižymi nedideliu pasipriešinimu riedėjimui. Tai užtikrina tolygų ir švelnų riedėjimą daugeliu pviršių. Poliuretanas yra chemikalams ir alyvoms atspari medžiaga. Be to, šie ratukai yra ypatingai patvarūs ir tvirti. Dėl visų išvardintų priežasčių, poliuretano ratukus idealiai tinka naudoti specialios paskirties darbo erdvėse bei pramonėje. Šie ratukai pasižymi didele maksimalia apkrova. Galima rinktis fiksuotos padėties arba individualiai judančius ratukus su arba be stabdžių.

Nailono ratukai

Šie ratukai skirti vidutinio ir didelio svorio krovinių transportavimui. Nailono ratukai nepalieka žymių ant grindinio. Šie ratukai lengvi, tačiau pasižymi ypatingu patvarumu ir didele maksimalia apkrova. Kambario temperatūroje, nailonas yra atsparus daugumai chemikalų, vandeniui, alyvoms, riebalams ir organiniams tirpikliams. Išvardintos medžiagos dažniausiai naudojamos pramonės erdvėse, todėl ratukai idealiai tinka būtent joms. Skirtingi ratukų tipai pasižymi skirtinga maksimalia apkrova. Galima rinktis fiksuotos padėties ir individualiai judančius ratukus su arba be stabdžių.

Ratukai biuro baldams ir įrangai

Be aukščiau išvardintų ratukų tipų, taip pat siūlome įsigyti ir baldams skirtus ratukus. Pas mus rasite ratukus biuro kėdėms, spintelėms, rašymo lentoms ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos