Rampos, trapai

Kuriant efektyvią ir patogią darbo aplinką, ar vystant transportavimo verslą – būtini funkcionalūs ir patikimi priedai, tokie, kaip pakrovimo rampos, pakrovimo trapai, šlaitiniai transportavimo slenksčiai. AJ Produktai asortimente yra didelis pervežimo ir perkėlimo įrangos pasirinkimas. Naršykite produktų kategorijas ir išsirinkite Jūsų individualius poreikius atitinkančią įrangą bei priedus. Žemiau pateiktame tekste aprašome kelis produktų tipus.

Pakrovimo rampos

Tai vienas funkcionaliausių ir labiausiai transportavimo darbus palengvinančių priedų. Lengvos aliuminio konstrukcijos rampos ir trapai – itin tvirti, pasižymi didele maksimalia apkrova ir yra labai universalūs. Naudojant pakrovimo rampas ir pakrovimo trapus, lengvai ir patogiai iškrausite bei pakrausite mechanizmus, įrangą, transporto priemones ir pan. Esant poreikiui, galima įsigyti ir maksimaliai universalias teleskopines rampas, kurios gali būti pritaikomos skirtingiems mechanizmams ir skirtingoms darbo užduotims. Visiems produktams suteikiama 3 metų garantija.

Šlaitiniai slenksčiai

Kitas transportavimo darbus optimizuojantis priedas yra šlaitinis slenkstis. Tai nedidelis, nesunkus ir labai universalus produktas, kuris leidžia bet kokią sunkiai pravažiuojamą kliūtį paversti tinkama transportavimui. Šis produktas labai naudingas perkraustymo paslaugas teikiantiems verslams, nes panaikina būtinybę kelti didelio svorio daiktus. Naudant šlaitinius slenksčius, standartiniai slenksčiai patapose yra įveikiami lengvai – taip taupomas laikas ir pinigai.

Pervežimo ir perkėlimo įranga

Be aukščiau išvardintų produktų, mūsų asortimente rasite kitus transportavimui, pervežimui ir perkėlimui skirtus įrankius bei priedus. Naršykite produktų kategorijas ir išsirinkite individualius poreikius atitinkančius platforminius vežimėlius, žirklinius keltuvus, konvejerius, perstūmimo plastformas, priedus keltuvams ir kranams, transportavimo vežimėlius, vežimėlius plokštėms, tinklinius konteinerius ir t.t.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos