Sandėlis ir pramonė

Praktiški ir funkcionalūs priedai sandėliui ir pramoninei aplinkai

Siekiant išlaikyti efektyvumą, saugumą ir organizuotumą, bet kuriame sandėlyje ar pramoninėje aplinkoje labai svarbu turėti tinkamą įrangą. AJ Produktai siūlo platų ir nuolat atnaujinamą asortimentą gaminių, pritaikytų unikaliems Jūsų darbo vietos poreikiams, tarp kurių – stelažai, vežimėliai, stalai, darbastaliai, kėlimo įranga bei daugybė kitų gaminių.

AJ Produktai asortimente – baldai, įranga ir sprendimai funkcionaliai darbo aplinkai

Stelažai. Maksimaliai padidinkite savo sandėliavimo erdvę naudodami mūsų patvarius ir universalius stelažus. Šios lentynos idealiai tinka įrankiams, medžiagoms ir inventoriui tvarkyti, nes padeda viską laikyti savo vietose bei didina prieinamumą.

Vežimėliai. Mūsų asortimente esantys vežimėliai puikiai tinka įvairiems daiktams gabenti. Šie vežimėliai suprojektuoti taip, kad jais būtų lengva manevruoti. Be to, jie yra stabilūs, todėl perkelti sunkius krovinius – paprasta ir saugu.

Spinta. Saugokite savo vertingus įrankius ir dokumentus, naudodami mūsų spintas. Rinkitės įvairių dydžių, stilių, konfigūracijų ir kt. spintas, kuriose galima saugiai laikyti įvairius daiktus.

Pramoninė kėdė. Užtikrinkite, kad Jūsų darbuotojai jaustųsi patogiai darbo metu naudodami mūsų ergonomines pramonines kėdes. Šios kėdės, specialiai sukurtos pramoninei aplinkai, turi reguliuojamas funkcijas ir yra patvarios, todėl atlaikys net ir intensyvų naudojimą.

Pakavimo įranga. Įmonėms, kurių veikla susijusi su intensyviu prekių ir krovinių judėjimų, privalo įrengti funkcionalias pakavimo ir logistikos erdves. AJ Produktai siūlo itin didelį pakavimo įrangos, pakavimo įrankių ir pakavimo medžiagų asortimentą. Pas mus galite įsigyti pakavimo juostas, pakavimo juostų dozatorius, pakavimo medžiagas, pakavimo plėveles, krovinio surišimo įrankius ir tvirtinimo įrankius bei krovinių svarstykles.

AJ Produktai stelažai, vežimėliai ir kt. funkcionalūs daiktai: kodėl juos verta pasirinkti?

Mūsų siūlomi gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios gali atlaikyti kasdienio naudojimo specifinėje aplinkoje sunkumus. Suprantame, kad kiekvienai darbo vietai keliami unikalūs reikalavimai, todėl mūsų lentynų, vežimėlių, spintų, kėdžių ir kitų gaminių, skirtų sandėliui ir pramoninei aplinkai, asortimentas sukurtas taip, kad atitiktų konkrečius Jūsų poreikius. Be to, mūsų siūlomi gaminiai suprojektuoti laikantis saugos reikalavimų, todėl užtikrina saugią ir patogią darbo aplinką.

Investicijos į kokybišką AJ Produktai siūlomą įrangą gali pakeisti Jūsų pramoninę ar sandėlio aplinką, padaryti ją efektyvesnę, saugesnę ir produktyvesnę. Apžvelkite mūsų internetinės parduotuvės www.ajproduktai.lt asortimentą ir atraskite praktiškus bei funkcionalius sprendimus savo darbo vietai.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos