• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Viskas dirbtuvėms ir pramonei!

Dirbtuvėms ir pramonei

 

Dirbtuvės ir pramonės erdvės turi būti funkcionalios ir patogios darbuotojams. AJ Produktai daugiau nei 40 metų gamina ir parduoda viską, ko reikia norint įrengti tinkamas dirbtuves, surinkimo linijas, servisus, pakavimo patalpas ir t.t. Mūsų asortimente rasite visus reikiamus baldus, įrankius, įrenginius ir priedus.

 

Darbastaliai


Patogūs, funkcionalūs, praktiški ir universalūs darbastaliai – vieni svarbiausių darbo erdvių priedų. Darbastalis turi tikti ne tik darbuotojui, tačiau ir atliekamoms darbo užduotims. Be to, funkcionalūs darbastaliai turi būti tvirti bei patvarūs. Mūsų asortimente rasite skirtingiems darbams pritaikytų darbastalių. Galite rinktis skintingos modifikacijos, skirtingos konstrukcijos standartinius ir reguliuojamo aukščio darbastalius.

 

Įrankių sienelės


Tvarkingai ir organizuotai saugomi įrankiai – būtina tvarkingos darbo erdvės sąlyga. Naudojant AJ Produktai įrankių sieneles, įrankius bei priedus laikysite patogioje, funkcionalioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje. Reikiamų įrankių nereikės ieškoti, jie nepasimes, neišsipurvins ir tarnaus ilgiau.


Įrankių stalčiai


Dirbtuvių ir pramonės erdvių įrankius, detales bei kitus daiktus galima susidėti į praktiškus įrankių stalčius arba stalčių modulius. Mūsų asrotimente rasite vieno ar kelių stalčių pakabinamus stalčių modulius, mobilias įrankių stalčių spinteles, sandėliavimo modulius ir visus įrankių stalčių priedus.


IT spintos


Gamyklose, dirbtuvėse, servisuose ir pramonės erdvėse kompiuteriai turi turėti atskirą – tik šiai įrangai skirtą vietą. Mes siūlome įsigyti ypatingai tvirtas, saugias ir funkcionalias IT spintas, kuriose sudėta IT įranga bus apsaugota nuo pažeidimų, nešvarumų bei vagysčių.


Kabliukai įrankiams


Būtinas įrankių sienelės priedas – įrankių kabliukai. Tai funkcionalūs ir nebrangūs įrankių spintelių priedai, kurių pagalba įrankius sukabinsite ant sienelės. Mūsų asortimente rasite visiems įrankiams pritaikytus kabliukus bei laikiklius.

 

Kilimai dirbtuvėms


Dirbtuvių ir pramonės erdvių saugumą bei higieną palaikyti padės dirbtuvių kilimai ir darbo vietos kilimėliai. AJ Produktai siūlo didelį pramoninių kilimų ir darbo vietos kilimėlių asortimentą. Pas mus rasite apsauginius kilimėlius, dirbtuvių kilimus, darbo vietos kilimus, modulinius kilimus ir kilimus šlapioms grindims.

 

Pakavimo stalai


Pakavimo ir surinkimo linijoms yra reikalingi specialios konstrukcijos darbastaliai. Būtent šiems darbams skirtus funkcionalius baldus rasite mūsų asortimente. Galite rinktis Jūsų atliekam darbui tinkančius reguliuojamo aukščio darbastalsius, surinkimo stalus, pakavimo stalus, stalus su stalčių moduliais ir pan.


Pramoninės kėdės


Ilgos sėdimo darbo valandos labai vargina darbuotojo kūną, todėl darbo kėdė turi būti labai patogi, funkcionali ir pritaikoma atliekamoms užduotims. AJ Produktai siūlo didelį pramoninių kėdžių asortimentą. Tarp mūsų siūlomos produkcijos tikrai rasite Jums tinkančią pramoninę kėdę. Reguliuojamo aukščio, reguliuojamo sėdynės ir atlošo kampo pramoninės kėdes palengvins atliekamus darbus. Tinkamai pasirinktos kėdes ne tik labai patogios, tačiau ir mažinančios nuovargį.


Spintelės detalėms


Smulkios detalės, įrankiai ir darbo priedai turi turėti savo vietą. Detalių spintelės – puikus pasirinkimas. Jose sudėti daiktai ne tik bus laikomi tvarkingai, tačiau bus apsaugoti nuo pašalinių. AJ Produktai siūlo įsigyti įvairių paskirčių ir įvairaus dizaino detalių saugojimo spinteles, spintas detalėms bei detalių saugojimo lentynas ir stovus.


Vežimėliai įrankiams


Įrankių vežimėliai, tai dirbtuvių ir pramonės ervių priedas, kuris ženkliai palengvina kasdienių darbo užduočių atlikimą. Funkcionalūs, patvarūs, tvirti ir labai patogūs naudoti vežimėliai įrankiams – būtinas darbo erdvės priedas. Galite rinktis Jūsų darbui tinkančius įrankių vežimėlius bei mobilias įrankių spinteles.