• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Viskas sandėliui - sandėluokite lengvai su AJ Produktais

Sandėliui


Sandėliai, tai vienos svarbiausių verslo struktūros erdvių. Tinkamai, funkcionaliai ir patogiai įrengti sandėliai leidžia įmonei sutaupyti laiko ir lėšų, o tai skatina verslo augimą. AJ Produktai jau daugaiu nei 40 metų projektuoja, gamina bei parduoda viską, ko reikia norint tinkamai ir funkcionaliai įrengti sandėlius bei optimizuoti juose vysktančius darbo procesus.

 

Dėžutės smulkiems daiktams


Sandėliai, kuriuose yra laikomos smulkios detaės, prekės ir kiti nedideli daiktai turi būti sutvarkyti fukcionaliai. Priešingu atveju darbuotojai per ilgai ieškos reikiamo daikto, dėl to strigs logistikos operacijos ir kiti procesai. AJ Produktai siūlo didelį smulkių daiktų saugojimo dėžučių pasirinkimą. Į šias tvirtas ir patvarias dėžutes sudėti daiktai bus saugūs ir lengvai randami. Mes siūlome įsigyti skirtingos paskirties, skirtingo dizaino, skirtingų spalvų ir skirtigų daiktų laikymui pritaikytas pramonines saugojimo dėžutes.

 

Įrankių spintos


Patogi ir tvirta įrankių spinta – vienas iš funkcionaliausių sandėlio priedų. Tokiose įrankių saugojimo spintose sudėti daiktai ir įrankiai bus apsaugoti ir visuomet turės savo vietą. Mūsų asortimente rasite itin didelį saugojimo spintų pasirinkimą. Mes siūlome įrankių saugojimo spintas, saugojimo spintas su saugojimo dėžutėmis, saugojimo spintas įrankiams su įrankių sienelėmis, saugojimo spintas su stalčiais ir mobilias įrankių saugojimo spintas.

 

Konsoliniai stelažai


Konsolinis stelažas, tai priedas, kuris yra būtinas sandėliuose, kuriuose sandėliuojami ilgi kroviniai. Tai ilgiems, nestandartiniams kroviniams pritaikyti funkcionalūs ir patogūs naudoti konsoliniai stelažai, kurie net tik leis įvesti tinkamą tvarką sandėlyje, tačiau ir palengvins kasdienes darbo užduotis bei logistinius procesus. Pas mus rasite: vienpusiai konsoliniai stelažai, dvipusiai konsoliniai stelažai, konsolinių stelažų šakos ir visi konsolinių stelažų priedai.


Kopėčios ir pastoliai


Vieni reikalingiausių sandėlio įrankių yra kopėčios ir pastoliai. Tai priedai, kurie palengvins kasdienius darbus ir padidins darbo saugą. Tvirtos, funkcionalios ir patvarios kopėčios bei pastoliai – būtinas kiekvieno sandėlio priedas. Mūsų asortimente rasite didelį pramoninių kopėčių, pastolių ir įvairių priedų asortimentą. Pas mus tikrai rasite tokias kopėčias ir pastolius, kurių reikia Jūsų sandėliui ir Jūsų atliekamoms darbo užduotims.

 

Lentynos su dėžutėmis


Lentynos su dėžutėmis, sandėlio stelažai su dėžutėmis ir stovai su dėžutėmis, tai priedai, kurie palaikys tvarką sandėlyje, sutaupys daug brangaus laiko ir optimizuos sandėlyje vykstančius procesus. Funkcionaliuose ir patogiuose naudoti sandėlio stelažuose su dėžutėmis sudėtos prekės ir detalės bus lengvai randamos ir saugios. Mes siūlome įsigyti tvirtas ir labai funkcionalias sandėlio lentynas su dėžutėmis.

 

Paletiniai stelažai


AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduota paletinius stelažus sandėliams, pramonės erdvėms, gamykloms ir pan. Tai itin didelės maksimalios apkrovos stelažai, kurie padės sukurti funkcionalią ir labai patogią paletinių stelažų sistemą. Šie stelažai paletėms gali būti pritaikomi bet kokioms erdvėms ir patalpoms. Unikali jų konstrukcija leidžia sukurti tokį krovinių saugojimo sprendimą, koks yra būtinas Jūsų verslui. AJ Produktai pardavimų komanda paruoš paletinių stelažų 2D ir 3D brėžinius. Mes siūlome įsigyti ne tik paletinius stelažus, tačiau ir visus būtinus jų priedus: apsaugines tvoreles, apsauginius konstrukcijos elementus, įvairaus tipo krovinių laikiklius ir visa kita, ko reikia Jūsų poreikius atitinkančiai stelažų sistemai.

 

Palstikinės dėžutės


Plastikinės dėžutės ir plastikinės dėžės yra privalomas sandėlio priedas. Tai labai tvirtos, patvarios ir praktiškos dėžutės, kuriose galima susidėti detales, prekes, įrankius ir kitus daiktus. Šios sandėlio dėžės yra atsparios dėvėjimuisi, chemikalams, riebalams bei rūgštims. Dėžutės padės palaikyti bendrą tvarką sandėlyje.

 

Spintos su dėžutėmis


Sandėlio spintos - funkcionalūs ir tvirti sandėlio baldai, kurių dėka sandėlyje pasiekta reikiama tvarka. AJ Produktai asortimente rasite didelį sandėlio spintų asortimentą. Mes siūlome įrankių spintas, sandėlio spintas, sandėlio spintas su dėžutėmis, sandėlio spintas su įrankių sienelėmis, spintas su įrankių stalčiais ir visus reikiamus priedus. Pas mus tikrai rasite tokias spintas, kurios atitiks Jūsų individualius poreikius.

 

Stelažai


Priedai be kurių neapsieina nei vienas sandėlis – stelažai, paletiniai stelažai. Tai ypatingai funkcionalūs, tvirti ir praktiški sandėlio baldai, kurių pagalba kasdieniai darbai sandėlyje taps lengvesni ir produktyvesni. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja ir gamina įvairiausios paskirties ir įvairaus funkcionalumo sandėlio stelažus. Mūsų asortimente rasite galvanizuotas stelažo sistemas, universalius sandėlio stelažus, sustiprintus stelažus, papildomas stelažų sekcijas ir visus priedus stelažams. Jūs tikrai rasite Jūsų sandėliui ir Jūsų poreikiams tinkančius sandėlio stelažus.

 

Stelažai padangoms


Padangų stelažai yra labai funkcionalus sandėlių bei automobilių servisų priedas. Padangų stelažuose sudėtos padangos bus sandėliuojamos tvarkingai, saugiau ir patogiai. Darbuotojai lengvai ir greitai suras tai, ko ieško – taip bus taupomas laikas ir pinigai. Mes siūlome įsigyti ne tik standartinius stelažus padangoms, tačiau ir padangų stelažus konteineriams bei visus padangų stelažų priedus ir papildomas dalis.

 

Stumdomos pakylos


Sandėliuose ir parduotuvėse labai reikalingi darbo priedai yra stumdomos pakyklos. Tai paprastos konstrukcijos, labai patvarūs, tvirti ir funkcionalūs priedai, kurie leis darbuotojams pasiekti auščiau sudėtas prekes ar daiktus. Mūsų asortimente rasite didelį stumdomų pakylų pasirinkimą.