Apsauginiai mechanizmų aptvarai

Airshoppen sandėlio projektas

Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį.

Skaityti daugiau

Apsauginiai mechanizmų aptvarai

Sandėliuose, gamyklose ir pramonės erdvėse turi būti laikomąsi griežtų darbo saugos reikalavimų. Yra daug darbo saugos priemonių, įrankių bei priedų, kurie leidžia optimizuoti darbo aplinkos saugumą. Vieni iš tokių – mechanizmų aptvarai. AJ produktai siūlo įsigyti universalius mechanizmų aptvarus. Naršykite šių produktų kategoriją – sukurkite saugaus darbo erdvę.

Mechanizmų aptvaro sistema X Guard

Sukūrėme ir siūlome įsigyti ypatingai universalų ir lengvai pritaikomą mechanizmų apsaugos aptvaro modelį X Guard. Šis aptvaras gaminamas iš ypatingai tvirto ir ilgaamžio plieno. Detalės dažomos milteliniu būdu, kuris paviršiams suteikia maksimalų patvarumą. Galima rinktis mechanizmų aptvaro sistemą X Guard su standarinėmis durimis arba stumdomomis durimis. Modelis su slenkančiomis durimis yra naudingas nedidelėms darbo erdvėms. Kruopščiai išnagrinėjus individualius poreikius, galima susikomplektuoti specifinei darbo vietai idealiai tinkantį mechanizmų aptvarą. Pasikeitus poreikiams, galima įsigyti papildomas mechanizmų aptvaro dalis: aptvaro modulius, statramsčius, vartus.

Darbo saugos produktai

Siekinat sukurti maksimaliai efektyvias ir saugias darbo aplinkas, reikia naudoti funkcionalius ir kokybiškus darbo saugos produktus. AJ Produktai asortimente yra didelis darbo saugos produktų, priedų bei aksesuarų pasirinkimas. Eismo reguliavimą darbo aplinkose optimizuoti leidžia eismo veidrodžiai, apie pavojų įspėjantys ženklai, stulpeliai ir atitvarai. Grotuotų sienų kategorijos produktai leidžia efektyviai atskirti pavojingas zonas ir darbo erdves. Norint sumažinti triukšmą ir sukurti optimalią darbo aplinkos akustiką, galima įsigyti pertvaras nuo triukšmo. Naršykite sandėlio ir pramonės produktų kategorijas, susiraskite tai, kas idealiai atitinks Jūsų individualius poreikius.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos