Tinklinės pertvaros, grotuotos sienos

Grotuotos sienos ir tinklinės pertvaros leidžia sukurti uždaras ir saugias zonas sandėliuose bei pramonės erdvėse. Parduodamos tinklinių pertvarų sekcijos yra skirtos zonų atskyrimui ir mechanizmui aptvėrimui vidaus patalpose. Šis sprendimas ne tik sukurs saugesnę darbo aplinką, bet ir apsaugos mechanizmus, įrankius ir t.t. Naršykite šią kategoriją, išsirinkite tai, kad atitinka Jūsų idvidualius poreikius.

Funkcionalios tinklinės pertvaros sandėliams

Cinkuotos tinklinių pergvarų sistemos yra patogus, saugus ir funkcionalus priedas, leidžiantis sukurti uždaras zonas ir atitverti tam tikras sandėlių, gamyklių ir pramonės zonas. Tinklinis dizainas užtikrina optimalų šviesos srautą bei oro cirkuliaciją. Tinklinės pertvaros yra žymiai pigesnė alternatyva stacionarioms pertvaroms ar net sienoms. Pertvarų sekcijos gali būti pozicionuojamos taip, kaip yra reikalinga naudotojui. Yra lengva keisti tinklinių pertvarų poziciją. Naudokite tinklines sandėlio pertvaras, patogiai aptverkite pavojingas zonas, brangią įrangą, mechanizmus ir įrankius.

Lengva surinkti ir sumontuoti

Maksimaliai universali sistema yra ypatingai lengvai surenkama, sumontuojama ir pritaikoma individualiems darbo aplinkos poreikiams. Tarpusavyje derinkite tinklines sekcijas, statramsčius bei duris – sukurkite unikalų sprendimą. Tokia grotuotų sienų konstrukcija, leidžia sukurti bet kokios formos aptvarus ir pertvaras – taip maksimaliai išnaudojamas naudingas plotas ir didinamas darbo aplinkos saugumas.

Tvirtas ir saugus sprendimas

Dėvėjimuisi atsparaus, suvirinto tinklo horizontalios dalys yra 2,5 mm, o vertikalios dalys 3 mm skersmens. Tinklo angų išmatavimai yra 50x60 mm., tai sukuria maksimalų konstrukcijos stabilumą. Galima rinktis durų sekcijas su cilindriniu užraktu arba pakabinamai spynai skirtu laikikliu – rinkitės pagal individualius poreikius. AJ Produktai asortimente yra ir EU Machinery Directive reikalavimus atitinkantys apsauginiai mechanizmų aptvarai, apsaugos nuo smūgių, stulpeliai ir atitvarai ir visa kita, kas yra būtina saugioms darbo aplinkoms. Naršykite produktų kategorijas, išsirinkite tai, kas atitinka Jūsų individualius poreikius. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos