Lengviau įveikite kliūtis, naudodami transportavimo rampą

Nesvarbu, ar gabenate prekes nelygiomis grindimis, ar reikia įveikti tokias kliūtis, kaip vamzdžiai ir laidai, ar sudaryti laikiną rampą neįgaliesiems – šlaitinis slenkstis ar rampa yra naudingi įrankiai, kuriuos visada verta turėti po ranka. Mūsų metalinių šlaitinių slenksčių ir rampų asortimentas leidžia lengviau įveikti kliūtis ir greičiau judėti po patalpas.

Šlaitiniai slenksčiai ir rampos - borteliams ir kliūtims

Šlaitinis slenkstis leidžia greitai ir patogiai sulyginti grindų aukščių skirtumus ir lengvai gabenti prekes. Tarpusavyje sujungti šlaitiniai slenksčiai leidžia lengviau įveikti tokias kliūtis, kaip tarpdurius, bortelius, vamzdžius ir laidus. Tai – paprastas, bet veiksmingas įrankis, skirtas naudoti gamyklose, sandėliuose ir kitose patalpose, kuriose reikia užtikrinti sklandų karučių, vežimėlių arba nedidelių transporto priemonių judėjimą. Naudojant šlaitinį slenkstį ne tik lengviau perstumti prekes per slenkstį ir apsisaugoti su traumų, bet ir sumažina pavojų krestelėti arba pažeisti prekes.

Lengviau pasiekite tikslą neįgaliojo vežimėliu, naudodami durų šlaitinį slenkstį.

Įrengus šlaitinį slenkstį, bus gerokai lengviau įvažiuoti į patalpas neįgaliojo vežimėliu, net jei nėra lygaus tako į pastatą. Naudotojas galės be vargo įveikti nelygius slenksčius, tad Jūsų patalpos bus pasiekiamos visiems. Be to, naudojant šlaitinį slenkstį, į patalpas gerokai lengviau patekti tėvams su vaikų vežimėliais ir sumažėja rizika užkliūti, jei grindys abipus slenksčio yra nevienodo aukščio.

Saugus ir praktiškas sprendimas

Pasirinkus AJ produktų aliumininę konstrukcijos šlaitinį slenkstį, turėsite lengvos konstrukcijos sprendimą, kuris padės lengvai judėti po patalpas, bet bus ilgaamžis ir galės atlaikyti didelę apkrovą. Yra modelių, kurie atlaiko iki 500 kg apkrovą. Paviršius turi griovelius arba yra perforuotas, kad nepaslystumėte. Be šlaitinių slenksčių AJ Produktai siūlo didelį pasirinkimą kitų sprendimų, kurie užtikrina saugą, pvz., eismo veidrodžių, grindų ženklų, įspėjamosios juostos ir juostinių atitivarų, kurie apsaugo nuo nelaimių ir neteisėtos prieigos. Jeigu Jums reikia daugiau informacijos, skambinkite mūsų pardavimo komandai arba bendraukite su mumis pagalbos realiuoju laiku programėle.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos