• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Vežimėliai nuotekoms

Nieko nerasta. Bandykite iš naujo.

Vežimėliai nuotekoms – efektyvi aplinkos priežiūra


Mūsų produktų asortimente esantys nuotekų vežimėliai ir statinių vežimėliai leidžia efektyviai tvarkyti bei transportuoti pavojingus skysčius ir skystas atliekas. Be šių vežimėlių, mes parduodame kitus aplinkos priežiūros produktus – valymo reikmenis, šiukšlių maišus, šiukšlių konteinerius ir t.t. Naršykite produktų kategorijas ir raskite tai, kas atitiks Jūsų individualius poreikius bei leis sukurti tvarkingas ir funkcionalias darbo aplinkas.


 

Vežimėliai nuotekoms


Nuotekų vežimėliai yra pritaikyti naudoti sandėliuose, gamyklose ir pramonėje – darbo erdvėse, kuriose yra dirbama su pavojingomis ir skystomis medžiagomis bei atliekomis. Nuotekų vežimėliuose yra įrengtos sandarios skysčius surenkančios talpos, kurios neleidžia atliekoms bei skysčiams patekti į aplinką. Nuotekų vežimėliai gaminami iš lakštinio plieno, o skysčius surenkantis rėmas gali būti pagamintas iš plieno arba patvaraus plastiko.


 

Vežimėliai statinėms


Šie vežimėliai yra skirti saugiam ir patogiam statinių bei kitų talpų transportavimui ir sandėliavimui. Bet kokie iš talpų išsipylę skysčiai patenka ant grotuotos vežimėlio platformos ir yra surenkami nuotekų inde. Statinių vežimėlyje galima horizontaliai pozivionuoti dvi statines, o horizontaliai - vieną statinę.


AJ Produktai asortimente yra viskas, kas yra būtina siekiant sukurti optimalų aplinkos priežiūros sprendimą. Mes siūlome įsigyti išsiverčiančius konteinerius, rūšiavimo šiukšliadėžes, stovus šiukšlių maišams ir pan.