Smulkių detalių saugojimo dėžės

Patogesnė kasdienybė darbe

Kaip kelti teisingai ir apsaugoti savo kūną?

Skaitykite patarimus

Smulkių detalių saugojimo dėžės

Sandėliuose saugojami ne tik dideli daiktai ar mechanizmai. Dažnu atveju būtina sukurti praktišką ir funkcionalų smulkių daiktų saugojimo sprendimą. Šiam tikslui pasiekti, siūlome įsigyti praktiškas smulkių daiktų saugojimo dėžutes. Mūsų asortimente yra didelis skirtingų paskirčių, skirtingų išmatavimų ir skirtingiems stelažams pritaikytų dėžučių pasirinkimas. Nedidelės dėžutės yra lengvos – jas lengva pakelti, jose sudėtus daiktus patogu rūšiuoti, atrinkti bei surasti. Dėžutės pritaikytos specialios paskirties darbo aplinkoms, tokioms, kaip gamyklos, sandėliai, pramonės erdvės, dirbtuvės ir pan. Naršykite produktų kategorijas ir susiraskite tai, kas atitiks Jūsų indiviudalius poreikius.

Nebrangios daiktų saugojimo dėžutės

AJ Produktai siūlo įsigyti sandėliams ir dirbtuvėms pritaikytas daiktų saugojimo dėžutes. Šie produktai pagaminti iš didelio tankio polietileno plastiko. Dėl šios priežasties, dėžutės yra atsparios rūgštims, alyvoms, tirpikliams bei atlaiko temperatūros pokyčius nuo -40°C iki +80°C. Jas patogu pakelti ir sudėti vieną ant kitos. Maža to, dežučių konstrukcijoje įrengtos vietos etiketėms, kurios leidžia aiškiai pažymėti kiekvienos dėžutės turinį. Norėdami sužinoti tikslias specifikacijas – spustelkite ant Jus dominančio produkto nuotraukos.

Modulinės dėžutės

Panašiai, kaip ir aukščiau aprašytos dėžutės, modulinės daiktų saugojimo dėžutės yra skirtos nedidelių daiktų, įrankių ir detalių saugojimui bei rūšiavimui. Abejose dėžučių konstrukcijos pusėse įrengtos patogios rankenos, kurios leidžia dėžutes lengvai pakelti, pernešti ar sudėti vieną ant kitos. Be to, siūlome įsigyti ir dėžutėms skirtus priedus, tokius, kaip pertvaros. Būtent pertvaros leidžia dėžučių interjerą padalinti į atskirus modulius, kurie optimizuoja saugomų daiktų rūšiavimą.

Kitos paskirtys

Be naudojimo specialios paskirties darbo aplinkose, šios dėžutės puikiai pasitarnaus ir biuruose. Jose galima sudėti bet kokius biuro ar rašymo reikmenis. Esant poreikiui, galima įsigyti skirtingų spalvų daiktų saugojimo dėžutes – tai leis optimizuoti saugojamų daiktų rūšiavimą. Parduodame dėžutes, kurios yra pagamintos iš HD polietileno, polietileno bei poplipropileno. Be aukščiau aprašytų dėžučių, siūlome įsigyti ir kitus sandėliavimui ir logistikai būtinus produktus, tokius, kaip transportavimo vežimėliai, konteineriai su ratukais, sandėlio stelažai, stumdomos pakylos ir t.t. Naršykite produktų kategorijas, pasidomėkite produktų specifikacijomis – įsigykite tai, ko reikia beūtent Jums.