Paspirtukai

Paspirtukai

Didelėse pramonės erdvėse, dideliuose sandėliuose ir net dideliuose biuruose yra poreikias pervežti daiktus iš vienos vietos į kitą, greitai ir patogiai. Platforminiai paspirtukai yra skirti šioms užduotims atlikti – jie palengvina kasdienines transportavimo užduotis. AJ Produktai asortimente yra didelis krovininių ir transportavimo paspirtukų pasirinkimas. Žemiau pateiktame tekste aprašysime kelis paspirtukų modelius.

Korvininis paspirtukas

Tai vienas patogiausių transportavimo įrankių. Trijų ratukų paspirtukas yra aprūpintas plačia krovinių platforma su borteliais. Ant platformos galima sudėti iki 200 kg. krovinius. Juos nuo išritimo apsaugo platformos borteliai. Be to, platforminio paspirtuko konstrukcijoje įrengta stabdžių rankenėnė ir skambutis, kuris didina darbo aplinkos saugumą. Susipažinkite su transportavimo paspirtukų specifikacijomis – išsirinkite tokį modelį, kuris idealiai atitiks Jūsų individualius poreikius.

Prekių transportavimo paspirtukas

Skirtingai nei krovininiai ir platforminiai paspirtukai, šie modeliai yra aprūpinti tik funkcionaliu ir tvirtu prekių krepšeliu. Šie paspirtukai yra skirti greitam ir patogiam prekių surinkimui ir transportavimui. Tai tobulas darbo priedas dideliuose sandėliuose, kuris leidžia žaibiškai nuvykti į reikiamą sandėlio vietą, surinkti reikalingas prekes ir grįžti į prekių išdavimo tašką. Galima rinktis prekių transportavimo paspirtuką su dviem arba trimis ratais. Visiems paspirtukams yra suteikiama trijų metų garantija. Be transportavimo, platforminių ir krovininių paspirtukų, siūlme įsigyti kitą transportavimo ir kėlimo įranga. Pasidomėkite mūsų siūlomais vežimėliais su platforma, sandėlio vežimėliais, perstūmimo platformomis, vežimėliais plokštėms, prekių surinkimo vežimėliais, karučiais, keltuvais, pakrovimo trapais ir kitais funkcionaliais bei darbą palengvinančiais priedais. Kilus klausimams – susisiekite su pardavimų skyriumi.